Výroba krojů

Ze zkušeností z provozování půjčovny krojů již vím, jaké jsou vhodnější nové materiály, techniky provedení výšivek a zdobení.

Mnohdy ustoupuji od starých způsobů výroby a šiji je novým způsobem se zachováním původního vzhledu. Tak, aby byly pohodlnější k nošení. Například i při velkém počtu spodnic jsou moje dámské kroje velmi pohodlné, netáhnou v pase, rychlá je jejich příprava. Výšivky jsou pestré a stálobarevné i přes časté praní.

Výšivky i krojové součásti zhotovuji na zakázku. Zboží vám pošlu i na dobírku poštou.

Prohlédněte si ukázky výroby, které jsou rozděleny na dámské, pánské a dětské kroje.

pánské kroje

pánské kroje
Kyjovsko, Podluží, Hanácké Slovácko, Brněnsko.
Nabízím zhotovení pánských krojových kompletů nebo jejich součástí na míru. Preferuji výrobu krojů z blízkých regionů, kde jsem nasbírala nejvíce zkušeností a mám dostatek vzorů. Kyjovsko, Podluží, Hanácké Slovácko, Brněnsko.
více

dámské kroje

dámské kroje
Největší zájem je o kroje z Kyjovska.
Dámský slavnostní kyjovský kroj vám zhotovím za 15 000 Kč. Komplet obsahuje bohatě vyšívané rukávce, límec, vyšívanou vestu, sukni pávku, vyšívanou zástěru, 3 spodničky, pentli do pasu, spodní sukýnku a speciální vestičku pro držení spodnic.
více

dětské kroje

dětské kroje
Dívčí a chlapecké kroje
Pro děti zhotovuji nejrůznější krojové součásti. Ale zejména vám nabízím překrásné výšivky jako polotovary za výhodné ceny. Jde především o výšivky zástěrek, rukávců z Kyjovska, Podluží a Hanáckého Slovácka.
více

módní výšivky

módní výšivky
Nabízím zhotovení výšivky i celého oděvu na zakázku.
více

výšivky a krajky

výšivky a tradiční krajky
Zakázková ruční a strojová výroba.

více

kroje z Podluží

kroje z Podluží
Vyrábím kroje z Podluží a zejména výšivky.
více