Půjčovna krojů


Půjčuji kroje a krojovou obuv pouze hromadně, tedy pro celou chasu. Všechny součásti i obuv jsou rezervovány vždy pro tyto hromadné objednávky. Proto nepůjčuji jednotlivě!

Cena za půjčení při hromadných objednávkách (nejméně aspoň 12 párů krojů):

dámský komplet: 2400,- Kč, viz upozorění
pánský komplet s jednou košilí: 1250,- Kč
pánský komplet se dvěma košilemi: 1500,- Kč

pánská i dámská obuv: 800,- Kč za 1 pár


Upozornění: Pro hromadná půjčení připravuji kroje standardním způsobem, tedy, aby byla cena co nejnižší. Při dnešních vysokých nákladech se musí sukně a spodničky zapůjčit mnohokrát, než se znovu vyperou a naškrobí. Půjčuji zejména obcím, chasám, spolkům .. proto je cena pro ně rozhodující. Pokud si ale děvčata přejete, abych se mimořádně zaměřila na přípravu kroje pro vás – zejména škrobení spodnic a přípravu sukní… , je třeba uzavřít závaznou objednávku předem a zaplatit zálohu 2500Kč. Konečná cena je pak stanovena podle rozsahu poskytované služby. Princip půjčování je podobný jako při půjčení společenských a svatebních šatů. V ceně za hromadná půjčení není zahrnuta: úprava velikosti, výběr součástí, prohlížení kroje předem, dodatečné výměny součástí, jednotlivá zkoušení obuvi u nás apod.

Dětské kroje nepůjčuji! Vyrábím je na zakázku.

Poskytuji velké výhody pro hromadná půjčení. Např. pro chasu půjčuji mnoho součástí navíc zdarma. Nenastane tedy problém s výběrem vaší velikosti.